Regionalliga Bayern

8: Bernd Rosinger (Seligenporten)

7: Karl-Heinz Lappe (Ingolstadt II)

6: Maximilian Löw (Augsburg II)

6: Sebastian Sonnenberger (Kick. Würzburg)

5: Alexander Schneider (Rain/Lech)

5: Christopher Bieber (Kickers Würzburg)

5: Marek Mintal (1. FC Nürnberg)

5: Alexander Schneider (Rain/Lech)

Bayernliga Nord

6: Tom Jäckel (Forchheim)

6: Christoph Rützel (Aubstadt)

5: Thomas Roas (Forchheim)

5: Michael Plänitz (Amberg)

5: Peter Endres (Kleinrinderfeld)

5: Julian Grell (Aubstadt)

5: Sebastian Müller (Amberg)

5: Michael Plänitz (Amberg)

Landesliga Nordwest

8: Peter Mrugalla (Abtswind)

8: Marcel Hartmann (FT Schweinfurt)

7: Mario Meth (Pettstadt)

6: Jonas Harant (Leinach)

6: Peter Hertel (Augsfeld)

5: Sebastian Göbig (Erlenbach)

5: Simon Pauly (Bayern Kitzingen)

4: Daniel Bufe (Leinach)

4: Gerhard Fink (Lengfeld)

4: Benjamin Freund (FT Schweinfurt)

4: Alexander Heim (Unterspiesheim)

4: Andreas Hetterich (Rimpar)

4: Agron Ibrahimi (Bayern Kitzingen)

4: Sebastian Otto (Abtswind)

Bezirksliga Ost

5: David Fleischmann (Schwebenried/Schw.)

4: Daniel May (Euerbach)

4: Bastian Schober (Garitz)

4: Simon Snaschel (Münnerstadt)

4: Manuel Weißenberger (Schwebenried/S.)

3: Simon Hergenröther (Riedenberg)

3: Andreas Schubert (Röthlein)

3: Martin Hesselbach (Rottendorf)

3: Marco Nöth (Strahlungen)

3: Andreas Loebl (Wiesentheid)

Bezirksliga West

8: Vella Zeka (Würzburger FV II)

8: Sergej Zimin (Würzburger Kickers II)

7: Lukas Cichon (Margetshöchheim)

5: Dominik Witzel (Aschaffenburg II)

5: Michael Ball (Mönchberg)

5: Alexander Grimm (Röllbach)

5: Peter Anhölcher (Schollbrunn)

4: Andy Egert (Lohr)

4: Daniel Endres (Marktbreit-Martinsheim)

4: Daniel Zschalig (Post SV Sieboldshöhe)

4: Niklas Pfarr (Sulzfeld)

4: Sebastian Bieber (Uettingen)

4: Johannes Weidl (Würzburger FV II)

4: Kevin Markert (Würzburger FV II)

Kreisliga Würzburg 1

4: Markus Pfeufer (Willanzheim)

4: Maximilian Eberhard (Buchbrunn/Main.)

3: Jan Stöwer (Rimpar II)

3: Peter Kötzner (Oberpleichfeld)

3: Florian Rumpel (Kitzingen)

3: Philipp Eismann (Heidingsfeld)

3: Dominik Vierheilig (Eiaingen)

3: Patrick Gutknecht (Eibelstadt)

3: Michael Wagenhäuser (Dettelbach)

Kreisliga Schweinfurt 1

4: Dirk Dorbath (Abtswind II)

3: Stefan Weiglein (Geesdorf)

3: Dominik Tatsch (Eßleben)

3: Stefan Weiglein (Geesdorf)

3: Eduard Krüger (DJK Schweinfurt)

Kreisklasse Würzburg 2

6: Manuel Endres (Iphofen)

5: Benjamin Kemmer (Giebelstadt)

4: Nihad Celic (Schwarzenau/Stadtschw.)

4: Johannes Haaf (Somderhofen)

3: Joachim Barthel (Gelchsheim)

3: Tobias Bürkner (Schwarzenau-Stadtschw.)

3: Jochen Günther (Sommerhausen)

Kreisklasse Schweinfurt 2

6: Tobias Bähr (Schwebheim)

4: Simon Weidinger (Fahr)

4: Simon Müller (Oberschwarzach)

4: Serkan Sarioglan (Reupelsdorf)

3: Andreas Flurschütz (Reupelsdorf)

3: Markus Gernert (Gerolzhofen II)

3: Alexander Münich (Grettstadt)

3: Felix Servatius (Lindach)

3: Philipp Mend (Oberschwarzach)

A-Klasse Würzburg 3

7: Martin Günter (Goßmannsdorf)

6: Sascha Hillebrand (Goßmannsdorf)

4: Björn Seubert (Aub)

3: Stefan Trunk (Gaubüttelbrunn

3: Martin Emmert (Gnodstadt)

3: Marcus Pfeiffer (Ippesheim)

3: Andreas Kessler (Seinsheim/N.)

A-Klasse Würzburg 4

5: Matthias Feineis (Effeldorf)

4: Frank Söhnlein (Hoheim)

3: Victor Augustin (Sulzfeld II)

3: Dominik Held (SSV Kitzingen II)

3: Pascal Kehl (Effeldorf)

3: Armin Schiffmaier (Effeldorf)

A-Klasse Schweinfurt 4

7: Peter Straßberger (Nordheim/S.)

5: Sebastian Drechsel (Nordheim/S.).

3: Matthias Pfaff (Nordheim/S.).

3: Matthias Grießmann (Stadelschwarzach)